[INFO] przyciemnianie szyb.. WLKP. ok. Poznania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • krzysztof74
    Drive
    • 2012
    • 50

    [INFO] przyciemnianie szyb.. WLKP. ok. Poznania

    Maicroft, mogę się spytać kolegi , ale wydaje mi się że wziął golasa na jesieni za 140... , albo coś mylę.. . co prawda były tylko w jednym kolorze ..
    bardzo lubię skórę , ale takim :golasem" chyba bym dał radę pojeździć , choć nie lubię tego typu aut to przyznam że taką nówką jeździło mi sie przyjemnie..
    oczywiście poza skórą ma w zasadzie prawie wszystko co potrzeba taki golas..


    Zamieszczone przez WIELKIBONGO
    i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że moje RS-ka z włączonym dogrzewaniem elektrycznym grzeje sie dużo szybciej do 90 stopni niz to całe TSI
    również twierdze że jak na benzynę to 1.4tsi się wolno nagrzewa , przynajmniej w golfie VI. chodzi mi o normalną miejską powolną jazdę.
  • BADYL
    RS
    • 2011
    • 2396
    • Octavia II combi (1Z5)
    • BKD 2.0 TDI 140 KM

    #2
    [INFO] przyciemnianie szyb.. WLKP. ok. Poznania

    Panowie chciałbym polecić forumowiczom z Wlkp. tę firmę http://www.autofolie.of.pl/ , która zajmuje sie min. przyciemnianiem szyb do aut. Usługa generalnie nie jest tania ponieważ za kombi OII bierze 600zł. Facet generalnie swoje usługi robi dla ASO tak SUNNY w Poznaniu, ale również do Porsche, Jaguara itd. Co do specyfikacji produktu (certyfikaty itd.) wszystko opisane jest w linku

    Jestem bardzo zadowolny z efektu...z zewnątrz gangsta :diabelski_usmiech

    Postaram się wynegocjować jakiś rabat dla forumowiczów Wstępnie powiedział, że rozważy upust dla OCP....się zobaczy


    pozdrowinka 8)
    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

    Komentarz

    • Wojtas_Poznań
      RS
      • 2010
      • 2822

      #3
      Zamieszczone przez BADYL
      Jestem bardzo zadowolny z efektu...z zewnątrz gangsta
      jakby ktoś miał wątpliwości:
      na spocie widziałem na żywo i potwierdzam
      SPOT Poznań:
      .....
      ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


      Error 503 Wojtas Unavailable :P

      Komentarz

      Pracuję...